Automatyka Esco Geze

Systemy automatyki drzwiowej GEZE otwierają prawie nieograniczone możliwości kształtowania konstrukcji drzwi. Codziennie miliony ludzi korzystają z zapewniających komfort rozwiązań. Najnowocześniejsze, pełne innowacyjnych rozwiązań napędy GEZE, w których najważniejsze są niezawodność działania i bezpieczeństwo użytkowania, komfort i estetyka, są najważniejszym elementem przejścia.

Systemy automatycznych drzwi przymykowych charakteryzują sie prostym montażem i mogą być instalowane na już istniejących drzwiach.

Systemy automatycznych drzwi przesuwnych GEZE charakteryzują się nowoczesną konstrukcją, elegancją i oszczędnością miejsca.

Automatyczne drzwi karuzelowe są instalowane na wejściach do dużych reprezentacyjnych obiektów. Łączą w sobie estetykę i funkcjonalność.

Elementy sterujące sterują i zabezpieczają automatyczne systemy drzwiowe. GEZE oferuje kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań użytkownika.

 

GEZE Drzwi liniowe ECdrive / ECdrive-FR

ECdrive Stimmungsbild
Bezkompromisowe podejście do niezawodności przy korzystnej proporcji ceny do mocy i trwałości: cichobieżny napęd drzwi przesuwnych przeznaczony do dużej ilości cykli pracy, o wysokim komforcie użytkowania i bezpieczeństwie eksploatacji.

 

 

Seria Slimdrive

Slimdrive SL Stimmungsbild
W tym napędzie niewielkie wymiary i perfekcyjna konstrukcja łączą się w jedno. GEZE oferuje serię napędów drzwiowych w „optyce 7cm“,  sprawdzonych i certyfikowanych według DIN 18650. Bardzo mała wysokość belki napędu powoduje, że automat jest praktycznie niewidoczny na tle fasady.

 

 

Napędy serii Powerdrive

Powerdrive Stimmungsbild
Mocną stroną napędu Powerdrive są siła, komfort, niezawodność, estetyczny wygląd i możliwość elastycznego tworzenia wariantów rozwiązania dla przejść o wysokim natężeniu ruchu pieszego. Napęd może być stosowany do poruszania ciężkich skrzydeł przy zachowaniu jego wydajności i ekonomiczności działania.